Komercyjne wsparcie techniczne to jeden z podstawowych obszarów naszej działalności. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów z szeroką paletą programów, obejmując swoją ofertą potrzeby wielu firm. Duży nacisk kładziemy na stałe podnoszenie własnych kwalifikacji i nadążanie za zmianami - które w tej branży następują bardzo szybko.

Do naszych atutów należą:

  • Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci nie muszą się znać na informatyce, a naszą rolą nie jest popisywanie się wiedzą, a pomoc w rozwiązaniu problemu. Dlatego mówimy prostym, zruzumiałym językiem, unikając niepotrzebnych terminów technicznych.
  • Oprogramowanie ma ułatwiać pracę człowiekowi, a nie odwrotnie. Niekończące się "gmeranie" w trudnych i skomplikowanych programach i udowadnianie "że się da" to propozycja na nowe hobby - ale nie normalny sposób pracy.
  • Bardzo rzadko liczy się to, kto ma rację - najczęściej ważne jest to, żeby coś w końcu zaczęło działać. Udowadnianiem racji swoich Klientów zajmują się prawnicy. My zajmujemy się oprogramowaniem.
  • Posiadamy wiedzę ekonomiczną z zakresu księgowości, naliczania płac, składek ZUS, PFRON, rachunku kosztów. Oczywiście nie jest tak, że możemy w tym zakresie wyręczać specjalistów - ale dzięki tej wiedzy jesteśmy w stanie z nimi rozmawiać. Ich językiem. Bardzo ważne jest, aby się rozumieć.